Īpašie cilvēki

Nadežda Kubaševa

Lieliska sieviete, ārste – homeopāte, pasniedzēja no Maskavas Nadežda Kubaševa. Ļoti vienkārša, uzmanīga pret pacientiem, prasīga un zinoša kā pasniedzēja, pozitīva un labvēlīga. Sakrājot nopietnu pieredzi, turpina mācīties, apmeklējot skolotāja Džordža Vitulkasa seminārus Grieķijas salā Alonissosā, Dario Spinedi un citu meistaru lekcijas un seminārus.

Herbert Pfeiffer

Talantīgs vācu homeopāts, pediatrs, primaristikas pamatlicējs Herberts Pfaiferrs ( Herbert Pfeiffer) māca daudzām dzīves vērtībām, ticībai Dievam un sev. Katra semināra centrāla tēma – mīlestības un piedošanas tēma, lietojot pārsteidzoši vienkāršu un skaidru valodu, Dr. Pfaiffers runā par audzināšanu, mīlestību, dzīvi. No savas dzīves pieredzes augstumiem ( dakterim ir 79 gadu!) stāsta par homeopātijas saikni ar veselību savā video uzrunā „Mīlestības trīsstūris”. Tur netiek runāts par laulības kāpšanu vai neuzticību, bet par mīlestību, bailēm, piedošanu, Dievu un veselību. Lūdzu, atrodiet sev 20 minūtes mierīgā atmosfērā, vienatnē - vienkārši paklausīties dr. Pfaiffera domas, pārdomājiet savu dzīvi, mīlestību, slimības... ( video ar sinhronu tulkojumu no vācu uz krievu valodu)
  1. www.youtube.com/watch (Par miazmiem, garīgumu, dzīves mērķiem, bailēm, aizvainojumiem, krūts vēža gadījums pēc pāridarījuma)
  2. www.youtube.com/watch ( turpinājums, par piedošanu, par attiecībām ar vecākiem)
  3. www.youtube.com/watch ( turpinājums, kā piedot citus un sevi, kā piedot sevi pēc aborta, piedošanas akts)
  4. www.youtube.com/watch
  5. https://www.youtube.com/watch?v=tH0PTp0fx6U

Aleksandrs Koļcovs

Mācīties dejot var jebkurā vecumā, it īpaši ar lielisku sporta deju pasniedzēju, „cilvēku – orķestri” Aleksandru Koļcovu (t. 26709717 Daugavpilī). Bērnudārznieki, skolēni, jaunatne pirms izlaiduma balles, saderinātie pirms kāzām, seniori - var vienmēr sākt mācīties dejot. Aleksandrs ir mierīgs, uzmanīgs, punktuāls un bezgalīgi pacietīgs, talantīgs pedagogs, atrod pieeju cilvēkiem jebkurā vecumā. Ar viņu var sarunāt vienreizējas nodarbības ( piemēram, dejas iestudējums pirms konkrēta pasākuma), mācīties grupā vai individuāli. Kustība – tā ir dzīvība! Bet kopā ar mūziku un ritmu - jau paradīze!

Jose Isaac

 Jose Isaac - izcils Indijas homeopāts, radošs praktiķis, interesants lektors un ļoti vienkāršs cilvēks.

Dario Spinedi

Dario Spinedi -  pasaules mēroga homeopāts, viens no vadošiem speciālistiem vēža ārstēšanā. Absolūti pārsteidzošs cilvēks. Uz foto - tik vienkāršs, cepurītē... Arī reālajā dzīvē diženais homeopāts ir ļoti atvērts, ar taisnu un dziļu skatienu. Piedzimis 1950.gadā Šveicē, mācījies pie viena no labākajiem ārstiem – homeopātiem dr. Kuncļi ( Dr. Kȕnzli). Dr. Spinedi pamatspecializācija – onkoloģisko slimnieku ārstēšana. Savā klīnikā Santa Kroče viņš jau ilgu gadu laikā veiksmīgi ārstē vēža saslimšanu.

Ligija Kolosovska

Ir skolotāji no Dieva. Pateicoties tādiem skolotājiem, mēs kļūstam prātīgāki un gudrāki. Krāslavas Valsts ģimnāzijas angļu un spāņu valodas skolotāja Ligija Kolosovska sniedz valodu zināšanas, tas nozīme– iespēju mācīties un komunicēt visā plašajā pasaulē. Ligija- īstas skolotājas piemērs. Vienmēr nosvērta un inteliģenta!!! Mana personīgā pieredze pierāda: nekas nav neiespējams, kad tev blakus Skolotājs. Pirms 10 gadiem es sāku mācīties angļu valodu „no nulles”. 1 reizi nedēļā ar minimāliem mājas uzdevumiem. Visas stundas ir jautras, mēs bieži dziedam, daudz interesantu un kreatīvu uzdevumu. Ar laiku angļu valodai pievienojās spāņu valoda. Izradās, ka mācīties var ar lielu prieku, gandarījumu un baudu!

Rita Sauleviča

 Ja kāds man pajautās, vai es zinu labu zobārstu, droši  nosaukšu 2 uzvārdus : mana kolēģe Rita Sauleviča un Viktors Besakirskis no Daugavpils.

Kopā ar Ritu  jau 15 gadus mēs strādājam Krāslavā. Ļoti grūti sameklēt tik uzmanīgu, akurātu un skrupulozu zobārsti. Dr.Rita vienmēr dara visu darbu visaugstākajā līmenī!!! Pat maziem pacientiem daktere spēj atrast pieeju. Pateicoties tik drošai aizmugurei, es varu regulāri braukt uz homeopātiskiem semināriem – pat uz vairākām nedēļām, jo manas prombūtnes laikā Rita Sauleviča visiem, kam būs vajadzīga stomatoloģiskā palīdzība, veltīs uzmanību un risinās problēmas. Dakteri Ritu ciena un mīl ne tikai mūsu pacienti no Krāslavas, Daugavpils un Krāslavas rajona, daudzi pacienti no Rīgas un ārzemēm steidzas apmeklēt dakteri kaut reizi gadā. Rekomendēju!          ( t. 26346188, 65624956 Krāslavā)

George Vithoulkas

 Džordžs Vitulkas ( George Vithoulkas) – SKOLOTĀJS!!! Visu savu mūžu veltījis Homeopātijai, nodibināja Starptautisko Klasiskās Homeopātijas Akadēmiju. Ilgu gadu laikā katru vasaru un rudeni kopā sanāk tūkstošiem homeopātu, lai atkal piedalītos Džordža meistarklasē. SKOLOTĀJS – brīnumaini vienkāršs cilvēks, viņa semināri – kā svētki. Viņa valoda ir saprotama un viegli uztverama. Džordža Vitulka semināros ielikta dvēsele un milzīgas zināšanas, viņa domas par homeopātiju, veselību un slimībām, dzīves vērtībām, mīlestību vai politiku – nobriedušas un gudras personības domas.

Takta sajūta, neizsmeļama humora izjūta, iedzimtas psihologa spējas un vienkāršība attiecībās ar līdzcilvēkiem. Džordžam jau 83 gadi, viņš ir pilns ar enerģiju, smaidošs un atvērts!!! Pateicoties milzīgai pieredzei, savās lekcijās viņš nekad neatkārtojas!